شرکت الکترونیک یگانه پرتو

مشخصات و سوابق اجرایی شرکت الکترونیک یگانه پرتو
احتراما به استحضار می رساند این شرکت از ۱۳۷۵ و بطور رسمی در زمینه دوربینهای مداربسته در تاریخ ۱۳۸۲ به شماره ۲۱۷۹۲۱ در اداره ثبت شرکتها با هدف و انگیزه رشد و ارتقای سیستمهای حفاظتی و مخابراتی ارائه شده در شرح وظایف مربوطه به ثبت رسیده است.
این شرکت با شروع فعالیت خود در حوزه سیستمهای دوربین مدار بسته و سیستمهای ( Network Camera ) به عنوان یکی از مهمترین پروژه های ملی در جنوب کشور را عهده دار گردید دوربین های تحت شبکه ( IP BASE ) برای اولین بار در مجموعه پتروشیمی کارون در بندر امام ارائه شد و مورد استفاده قرار گرفت و این سیستم بصورتی طراحی و اجرا شد که توانمندی کنترل و هدایت پتروشیمی برای اولین بار به معرض نمایش گذاشته شد که مورد تقدیر جناب آقایان خاتمی و نعمت زاده قرار گرفت.
با توجه به رشد و گسترش شبکه اینترنت در جهان این شرکت اعتقاد دارد باید کلیه امور بشکلی طراحی و اجرا شود که امکان انتقال صوت و تصویر و کنترل دوربین از طریق اینترنت وجود داشته باشد با این ترتیب اعتبار و کارایی مدیران اجرایی امور به منصه ظهور خواهد رسید.
توانایی دیگر این شرکت نصب و راه اندازی شبکه های اینترنتی می باشد که به لحاظ شکل و نوع کاربری ( اعم از ماهواره ای – Fiber Optical – Lised Line  – Wireless ) چند پروژه نیز در این زمینه طراحی و اجرا شده است پرسنل این شرکت از بین مجرب ترین افراد متخصص در صدا و سیما گزینش و انتخاب می شوند لذا به همین دلیل از کارایی لازم برای انجام امور محوله برخوردار هستند. در زمینه های مختلف حفاظتی و امنیتی نیز پروژه های تجاری تهران قرار دادهایی منعقد و در حال اجرا می باشد  چون از نظر شرکت ما حفظ اسرار مشتری  از اصلی ترین وظایق شرکت تعریف شده است به همین دلیل از نام بردن تجهیزات و اطلاعات فنی به کار برده شده در پروژه ها خود را معذور و پیشاپیش عذر خواهی می نماییم.

ولی در مجموع و کلیات می توانیم به نصب درب های ریموت کنترل برای شرکتها و مکان های سیاسی مانند سفارت خانه ها ، انجام امور مخابراتی و دیتای برخی از شرکتها که دولتی و یا خصوصی بوده اند اشاره کنیم.
انجام کابل کشی برای انتقال دیتا مشاوره فنی در جهت نصب و راه اندازی  ISP و مخابراتی و VOIP طرح و اجرای سیستمهای حفاظتی و امنیتی نیز از دیگر کارهای انجام شده و در حال انجام شرکت می باشد . استفاده از بهترین وسایل و امکانات بر اساس درخواست مشتری و ارائه مشاوره باعث سرافرازی این شرکت در انجام رسالت مشتری سالاری می شود.